![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
thearoc | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2009
Location: USA
|

| 86 | True Lies (1994) - Aug 21, 2009 |
| 80 | American History X (1998) - Aug 21, 2009 |
| 90 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Aug 21, 2009 |
| 86 | Tombstone (1993) - Aug 21, 2009 |
| 84 | Full Metal Jacket (1987) - Aug 21, 2009 |
| 90 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Aug 21, 2009 |
| 88 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 21, 2009 |
| 82 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Aug 21, 2009 |
| 75 | Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) - Aug 21, 2009 |
| 80 | Reservoir Dogs (1992) - Aug 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |