thebalkabaa

thebalkabaa
Cinema Addict - 2496 Film Ratings
Member Since: 21 Nov 2013
Location: Istanbul, Turkey
Age: 37
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: A movie freak and a blogger interested in culture and arts.

more Recent Ratings

90 95% A Quiet Place (2018) - Rated 13 Apr 2018
60 48% Vuelven (2017) - Rated 13 Apr 2018
60 48% Goldstone (2016) - Rated 13 Apr 2018
55 38% Good Manners (2018) - Rated 13 Apr 2018
65 58% Niñas Araña (2017) - Rated 13 Apr 2018
80 86% Mens vi lever (2017) - Rated 13 Apr 2018
80 86% Ice Mother (2017) - Rated 13 Apr 2018
70 69% Jongens (2014) - Rated 13 Apr 2018
60 48% 12 Days (2017) - Rated 13 Apr 2018
40 18% Jeune femme (2017) - Rated 13 Apr 2018