![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
thebat356 | |
![]() |
Movie Buff - 364 Films Ranked
Member Since: Jun 14, 2007
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |

| 90 | Cliffhanger (1993) - Jul 29, 2007 |
| 80 | Phenomenon (1996) - Jul 29, 2007 |
| 50 | Rocky IV (1985) - Jul 29, 2007 |
| 50 | Once Upon a Time in America (1984) - Jul 29, 2007 |
| 50 | Solaris (2002) - Jul 29, 2007 |
| 90 | Léon: The Professional (1994) - Jul 29, 2007 |
| 50 | Short Circuit 2 (1988) - Jul 29, 2007 |
| 60 | Coneheads (1993) - Jul 29, 2007 |
| 90 | 10 Things I Hate About You (1999) - Jul 29, 2007 |
| 50 | Unfaithful (2002) - Jul 29, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |