![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
thebigone | |
![]() |
Movie Buff - 136 Films Ranked
Member Since: Sep 6, 2010
Location: Riga, Latvia
|
|
Bio: another dumbass
| |

| 62 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Sep 17, 2010 |
| 88 | Meet Joe Black (1998) - Sep 17, 2010 |
| 70 | Shark Tale (2004) - Sep 17, 2010 |
| 89 | There Will Be Blood (2007) - Sep 17, 2010 |
| 35 | D2: The Mighty Ducks (1994) - Sep 17, 2010 |
| 44 | The Silence of the Lambs (1991) - Sep 17, 2010 |
| 100 | Taxi Driver (1976) - Sep 17, 2010 |
| 71 | Gangs of New York (2002) - Sep 17, 2010 |
| 56 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Sep 17, 2010 |
| 80 | A History of Violence (2005) - Sep 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |