Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
theblacklist
Movie Buff - 103 Films Ranked
Member Since: Mar 25, 2006
Location: USA
Recent Rankings
30 Ladder 49 (2004) - Aug 13, 2007
80 Fahrenheit 9/11 (2004) - Aug 13, 2007
10 Daddy Day Care (2003) - Aug 13, 2007
35 Dawn of the Dead (2004) - Aug 13, 2007
70 In & Out (1997) - Aug 13, 2007
65 Cold Mountain (2003) - Aug 13, 2007
80 Roger Dodger (2002) - Aug 13, 2007
10 Must Love Dogs (2005) - Aug 13, 2007
75 Broken Flowers (2005) - Aug 13, 2007
20 Starsky & Hutch (2004) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with theblacklist. Why not go rank more films, then come back and check it out again?