![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
thecatalyst | |
![]() |
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Jun 2, 2009
Location: USA
|

| 91 | Lost in Translation (2003) - Dec 15, 2010 |
| 92 | Moon (2009) - Dec 15, 2010 |
| 97 | The Dark Knight (2008) - Dec 15, 2010 |
| 94 | The Shawshank Redemption (1994) - Dec 15, 2010 |
| 95 | Fight Club (1999) - Dec 15, 2010 |
| 88 | Let the Right One In (2008) - Dec 15, 2010 |
| 88 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Dec 15, 2010 |
| 86 | Sin City (2005) - Dec 15, 2010 |
| 93 | Slumdog Millionaire (2008) - Dec 15, 2010 |
| 90 | Seven (1995) - Dec 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |