![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
theclerm | |
![]() |
Movie Buff - 102 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: Columbus, ohio, USA
|

| 65 | Hotel Rwanda (2004) - Sep 19, 2010 |
| 80 | The Doors (1991) - Sep 19, 2010 |
| 98 | The Wrestler (2008) - Sep 19, 2010 |
| 80 | Kramer vs. Kramer (1979) - Sep 19, 2010 |
| 1 | Sex and the City (2008) - Sep 19, 2010 |
| 75 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Sep 19, 2010 |
| 20 | Bridget Jones's Diary (2001) - Sep 19, 2010 |
| 90 | A Beautiful Mind (2001) - Sep 19, 2010 |
| 80 | Iron Man (2008) - Sep 19, 2010 |
| 20 | Get Smart (2008) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |