![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
thecritic7 | |
![]() |
Film Freak - 903 Films Ranked
Member Since: Sep 26, 2010
Location: Medina, Ohio, USA
|

| 60 T6 | Cloud Atlas (2012) - Jun 17, 2013 |
| 70 T8 | Silver Linings Playbook (2012) - May 26, 2013 |
| 60 T6 | Margaret Thatcher: The Iron Lady (2012) - May 21, 2013 |
| 70 T8 | A Royal Affair (2012) - May 15, 2013 |
| 70 T8 | Anna Karenina (2012) - May 11, 2013 |
| 60 T6 | In Another Country (2012) - Apr 28, 2013 |
| 70 T8 | A Monster in Paris (2011) - Apr 28, 2013 |
| 60 T6 | Smashed (2012) - Apr 27, 2013 |
| 90 T10 | Django Unchained (2012) - Apr 23, 2013 |
| 20 T1 | This Must Be the Place (2011) - Apr 23, 2013 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,130,000 Movie Rankings and Counting... |