Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
thedalcdog
Movie Buff - 255 Films Ranked
Member Since: Feb 13, 2011
Location: UK
Recent Rankings
92 Battlestar Galactica (2003) - Aug 06, 2011
86 Submarine (2010) - Aug 06, 2011
94 Boy A (2008) - Aug 06, 2011
85 Sunshine (2007) - Aug 06, 2011
82 Monsters (2010) - Aug 06, 2011
93 True Romance (1993) - Feb 13, 2011
85 C.R.A.Z.Y. (2005) - Feb 13, 2011
80 The Simpsons Movie (2007) - Feb 13, 2011
85 Superman: The Movie (1978) - Feb 13, 2011
87 Ray (2004) - Feb 13, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with thedalcdog. Why not go rank more films, then come back and check it out again?