theejones

theejones
Movie Buff - 202 Film Ratings
Member Since: 10 Nov 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

67 8% Paul (2011) - Rated 10 Nov 2014
87 86% Flight (2012) - Rated 10 Nov 2014
84 80% The Help (2011) - Rated 10 Nov 2014
68 13% Ted (2012) - Rated 10 Nov 2014
70 21% Megamind (2010) - Rated 10 Nov 2014
70 21% Easy A (2010) - Rated 10 Nov 2014
72 34% Get Him to the Greek (2010) - Rated 10 Nov 2014
67 8% R.I.P.D. (2013) - Rated 10 Nov 2014
70 21% Green Lantern (2011) - Rated 10 Nov 2014
71 28% Bad Grandpa (2013) - Rated 10 Nov 2014