![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
theflow | |
![]() |
Flick Fan - 43 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2006
Location: Germany
|

| 80 | Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007 |
| 95 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 30 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Bad Boys II (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Catch Me If You Can (2002) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Dirty Dancing (1987) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |