![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
the_garlic | |
![]() |
Movie Buff - 183 Films Ranked
Member Since: Dec 17, 2008
Location: MA, USA
|

| 65 | With Honors (1994) - Dec 17, 2008 |
| 60 | 30 Days of Night (2007) - Dec 17, 2008 |
| 1 | Battlefield Earth (2000) - Dec 17, 2008 |
| 100 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Dec 17, 2008 |
| 100 | Office Space (1999) - Dec 17, 2008 |
| 95 | Monsters, Inc. (2001) - Dec 17, 2008 |
| 90 | A Mighty Wind (2003) - Dec 17, 2008 |
| 75 | Michael Clayton (2007) - Dec 17, 2008 |
| 85 | The Lookout (2007) - Dec 17, 2008 |
| 85 | The Hudsucker Proxy (1994) - Dec 17, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |