thegoodfella

thegoodfella
Movie Buff - 283 Film Ratings
Member Since: 17 Aug 2006
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 95% Apocalypse Now (1979) - Rated 14 Aug 2007
77 51% Roxanne (1987) - Rated 14 Aug 2007
74 43% Black Hawk Down (2001) - Rated 14 Aug 2007
64 18% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 14 Aug 2007
90 86% The 39 Steps (1935) - Rated 14 Aug 2007
68 24% 28 Days Later (2002) - Rated 14 Aug 2007
76 49% Licence to Kill (1989) - Rated 14 Aug 2007
41 2% Child's Play 3 (1991) - Rated 14 Aug 2007
73 38% City on Fire (1987) - Rated 14 Aug 2007
87 80% Dawn of the Dead (1978) - Rated 14 Aug 2007