![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
thehamclub | |
![]() |
Flick Fan - 80 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: St. John's, NL, Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Creature Comforts (1989) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Joe Strummer: The Future Is Unwritten (2007) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Minority Report (2002) - Aug 18, 2009 |
| 60 | The Color Purple (1985) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Rushmore (1998) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Saw (2004) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Alien (1979) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Croupier (1998) - Aug 18, 2009 |
| 50 | Good Will Hunting (1997) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Primal Fear (1996) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |