![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
thehustler | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 87 | Go (1999) - Aug 18, 2009 |
| 90 | How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Aug 18, 2009 |
| 82 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Aug 18, 2009 |
| 100 | The Departed (2006) - Aug 18, 2009 |
| 88 | V for Vendetta (2006) - Aug 18, 2009 |
| 87 | Jerry Maguire (1996) - Aug 18, 2009 |
| 88 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 18, 2009 |
| 84 | Mrs. Doubtfire (1993) - Aug 18, 2009 |
| 78 | Syriana (2005) - Aug 18, 2009 |
| 96 | A Few Good Men (1992) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |