![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
thejexsider | |
![]() |
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Mar 14, 2009
Location: Burnaby, BC, Canada
|

| 60 | The Legend of Zorro (2005) - Mar 14, 2009 |
| 75 | Back to the Future (1985) - Mar 14, 2009 |
| 0 | The Graduate (1967) - Mar 14, 2009 |
| 80 | Sin City (2005) - Mar 14, 2009 |
| 0 | Men of Honor (2000) - Mar 14, 2009 |
| 0 | Mean Creek (2004) - Mar 14, 2009 |
| 0 | Dogville (2003) - Mar 14, 2009 |
| 50 | Star Trek: Generations (1994) - Mar 14, 2009 |
| 90 | Crash (1996) - Mar 14, 2009 |
| 0 | The Girl Next Door (2004) - Mar 14, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |