theli

theli
Movie Buff - 362 Film Ratings
Member Since: 03 Nov 2013
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 94% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 04 May 2014
0% The Other Guys (2010) - Rated 04 May 2014
10 0% Dinner for Schmucks (2010) - Rated 20 Jan 2014
83 91% American Hustle (2013) - Rated 20 Jan 2014
79 78% The World's End (2013) - Rated 24 Dec 2013
78 75% Seven Years in Tibet (1997) - Rated 24 Dec 2013
80 84% Moneyball (2011) - Rated 24 Dec 2013
75 49% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 24 Dec 2013
78 75% Another Earth (2011) - Rated 24 Dec 2013
78 75% Finding Forrester (2000) - Rated 24 Dec 2013