![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
thenebu | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2011
Location: Germany
|

| 62 | The Rite (2011) - Mar 22, 2011 |
| 85 | 11:14 (2003) - Mar 20, 2011 |
| 85 | The Blind Side (2009) - Mar 20, 2011 |
| 51 | The A-Team (2010) - Mar 20, 2011 |
| 82 | 9 (2009) - Mar 20, 2011 |
| 81 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Mar 20, 2011 |
| 90 | City of God (2003) - Mar 20, 2011 |
| 88 | Harold and Maude (1971) - Mar 20, 2011 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Mar 20, 2011 |
| 97 | Die Hard: With a Vengeance (1995) - Mar 20, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |