![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
therawill | |
![]() |
Movie Buff - 115 Films Ranked
Member Since: Oct 6, 2009
Location: Dallas, TX, USA
|

| 92 | Brazil (1985) - Oct 06, 2009 |
| 85 | Mars Attacks! (1996) - Oct 06, 2009 |
| 90 | Rain Man (1988) - Oct 06, 2009 |
| 85 | Romeo + Juliet (1996) - Oct 06, 2009 |
| 80 | The Fugitive (1993) - Oct 06, 2009 |
| 88 | The Sting (1973) - Oct 06, 2009 |
| 88 | Blue Velvet (1986) - Oct 06, 2009 |
| 88 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Oct 06, 2009 |
| 95 | The Philadelphia Story (1940) - Oct 06, 2009 |
| 88 | Wayne's World (1992) - Oct 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |