Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
the_real_vom
Flick Fan - 71 Films Ranked
Member Since: Jun 18, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
5 Schindler's List (1993) - Jun 18, 2009
7 Rescue Dawn (2006) - Jun 18, 2009
6 The Bourne Identity (2002) - Jun 18, 2009
6 The Fugitive (1993) - Jun 18, 2009
9 The Godfather (1972) - Jun 18, 2009
1 Be Cool (2005) - Jun 18, 2009
5 The Lookout (2007) - Jun 18, 2009
2 Batman & Robin (1997) - Jun 18, 2009
8 The Departed (2006) - Jun 18, 2009
5 Saw (2003) - Jun 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with the_real_vom. Why not go rank more films, then come back and check it out again?