![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
theresamk | |
![]() |
Film Freak - 527 Films Ranked
Member Since: Jan 19, 2010
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 86 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Aug 05, 2010 |
| 90 | Fool's Gold (2008) - Aug 04, 2010 |
| 85 | Super Mario Bros. (1993) - Aug 04, 2010 |
| 86 | Murder by Numbers (2002) - Aug 04, 2010 |
| 90 | Friday the 13th (1980) - Aug 04, 2010 |
| 90 | Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) - Aug 04, 2010 |
| 100 | Hot Tub Time Machine (2010) - Aug 04, 2010 |
| 90 | Pulse (2006) - Aug 04, 2010 |
| 85 | Sherlock Holmes (2009) - Aug 04, 2010 |
| 85 | Old School (2003) - Aug 04, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |