![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
therion7 | |
![]() |
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: Sep 15, 2010
Location: USA
|

| 95 | The Secret of Kells (2009) - Feb 27, 2012 |
| 80 | Four Rooms (1995) - Feb 27, 2012 |
| 65 | The Craft (1996) - Sep 16, 2010 |
| 50 | The Happening (2008) - Sep 16, 2010 |
| 50 | eXistenZ (1999) - Sep 16, 2010 |
| 87 | Shutter Island (2010) - Sep 16, 2010 |
| 60 | Outbreak (1995) - Sep 16, 2010 |
| 80 | Dazed and Confused (1993) - Sep 16, 2010 |
| 80 | Death Proof (2007) - Sep 16, 2010 |
| 95 | K-PAX (2001) - Sep 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |