therockfat

therockfat
Movie Buff - 253 Film Ratings
Member Since: 07 Nov 2009
Location: mancherster, oldham, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

26 31% Commando (1985) - Rated 07 Nov 2009
26 31% 28 Days Later (2002) - Rated 07 Nov 2009
20 16% Underworld: Evolution (2006) - Rated 07 Nov 2009
20 16% Ali G Indahouse (2002) - Rated 07 Nov 2009
30 39% Resident Evil: Apocalypse (2004) - Rated 07 Nov 2009
29 35% Body of Lies (2008) - Rated 07 Nov 2009
25 25% Double Team (1997) - Rated 07 Nov 2009
20 16% A Knight's Tale (2001) - Rated 07 Nov 2009
80 89% The Prestige (2006) - Rated 07 Nov 2009
20 16% 8 Mile (2002) - Rated 07 Nov 2009