Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
theseventhl
Movie Buff - 307 Films Ranked
Member Since: Dec 14, 2008
Location: Florissant, Missouri/USA, USA
Message Sent!
500 characters left
Bio: Otaku, film lover, writer.
Recent Rankings
84 Cinderella (1965) - Dec 15, 2008
80 Finding Nemo (2003) - Dec 15, 2008
92 Baran (2001) - Dec 15, 2008
83 300 (2007) - Dec 15, 2008
82 Monsters, Inc. (2001) - Dec 15, 2008
79 Van Helsing (2004) - Dec 15, 2008
85 Bowling for Columbine (2002) - Dec 15, 2008
87 Gosford Park (2001) - Dec 15, 2008
84 Jurassic Park (1993) - Dec 15, 2008
86 The Fountain (2006) - Dec 15, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with theseventhl. Why not go rank more films, then come back and check it out again?