![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
thesupercroc | |
![]() |
Movie Buff - 183 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 98 | The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) - Jan 01, 2011 |
| 90 | Charlie Wilson's War (2007) - Jan 01, 2011 |
| 70 | Road to Perdition (2002) - Jan 01, 2011 |
| 99 | Be Kind Rewind (2008) - Jan 01, 2011 |
| 98 | Fanboys (2009) - Jan 01, 2011 |
| 78 | American Gangster (2007) - Jan 01, 2011 |
| 97 | Enemy at the Gates (2001) - Jan 01, 2011 |
| 90 | The Princess Diaries (2001) - Jan 01, 2011 |
| 95 | The Patriot (2000) - Jan 01, 2011 |
| 98 | Casino Royale (2006) - Jan 01, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |