![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
thetevinguy | |
![]() |
Movie Buff - 105 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 90 | Jumanji (1995) - Aug 18, 2009 |
| 80 | The Truman Show (1998) - Aug 18, 2009 |
| 70 | 1408 (2007) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Watchmen (2009) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 18, 2009 |
| 100 | The Incredibles (2004) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Scarface (1983) - Aug 18, 2009 |
| 20 | The Golden Child (1986) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Shrek 2 (2004) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |