Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
thetmy
Movie Buff - 327 Films Ranked
Member Since: Jul 18, 2009
Location: Germany
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
87 For All Mankind (1989) - Jul 21, 2009
70 Street Kings (2008) - Jul 21, 2009
82 V (1983) - Jul 19, 2009
88 Knowing (2009) - Jul 19, 2009
91 Frost/Nixon (2008) - Jul 19, 2009
89 Gran Torino (2008) - Jul 19, 2009
88 Being John Malkovich (1999) - Jul 19, 2009
74 The Bourne Ultimatum (2007) - Jul 19, 2009
67 Dances with Wolves (1990) - Jul 19, 2009
86 Aliens (1986) - Jul 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with thetmy. Why not go rank more films, then come back and check it out again?