![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
thetonic2001 | |
![]() |
Movie Buff - 100 Films Ranked
Member Since: Oct 25, 2009
Location: UK
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | The Guardian (2006) - Oct 25, 2009 |
| 60 | Chicken Run (2000) - Oct 25, 2009 |
| 55 | Nutty Professor II: The Klumps (2000) - Oct 25, 2009 |
| 70 | 2 Fast 2 Furious (2003) - Oct 25, 2009 |
| 70 | Ocean's Twelve (2004) - Oct 25, 2009 |
| 70 | Rush Hour 2 (2001) - Oct 25, 2009 |
| 60 | The Nutty Professor (1996) - Oct 25, 2009 |
| 60 | The Mask (1994) - Oct 25, 2009 |
| 70 | Rush Hour 3 (2007) - Oct 25, 2009 |
| 60 | Men in Black (1997) - Oct 25, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |