![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
thetwist | |
![]() |
Film Freak - 601 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2010
Location: usa, USA
|
|
Message Sent!
Bio: i love movies with twist.
| |

| 66 | RoboCop 2 (1990) - Jan 15, 2010 |
| 55 | American Pie Presents Band Camp (2005) - Jan 15, 2010 |
| 100 | Saw (2003) - Jan 15, 2010 |
| 66 | Street Kings (2008) - Jan 15, 2010 |
| 100 | American Pie 2 (2001) - Jan 15, 2010 |
| 77 | Superman II (1980) - Jan 15, 2010 |
| 90 | G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) - Jan 15, 2010 |
| 88 | Alien (1979) - Jan 15, 2010 |
| 77 | Rambo: First Blood Part II (1985) - Jan 15, 2010 |
| 100 | Friday (1995) - Jan 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |