![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
theubersquid | |
![]() |
Film Freak - 595 Films Ranked
Member Since: Apr 2, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Chinatown (1974) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Surviving Christmas (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Mystic River (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | The Village (2004) - Aug 13, 2007 |
| 72 | Shaun of the Dead (2004) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Platoon (1986) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Salton Sea (2002) - Aug 13, 2007 |
| 62 | The Punisher (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Spanglish (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |