![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
thevolta | |
![]() |
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: May 25, 2006
Location: USA
|

| 99 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Being John Malkovich (1999) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Collateral (2004) - Aug 13, 2007 |
| 20 | The Day After Tomorrow (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Election (1999) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Finding Nemo (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Gangs of New York (2002) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Human Nature (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |