thewittyname

thewittyname
Movie Buff - 273 Film Ratings
Member Since: 26 Jun 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 67% 12 Monkeys (1995) - Rated 26 Jun 2012
95 97% The Usual Suspects (1995) - Rated 26 Jun 2012
75 67% Alien (1979) - Rated 26 Jun 2012
60 29% The Da Vinci Code (2006) - Rated 26 Jun 2012
65 38% Blade II (2002) - Rated 26 Jun 2012
40 16% The Sum of All Fears (2002) - Rated 26 Jun 2012
25 5% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Rated 26 Jun 2012
30 7% Little Nicky (2000) - Rated 26 Jun 2012
60 29% State of Play (2009) - Rated 26 Jun 2012
70 52% Men in Black (1997) - Rated 26 Jun 2012