Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
the_wu
Movie Buff - 251 Films Ranked
Member Since: Sep 27, 2006
Bio: No information
Recent Rankings
10 44 Inch Chest (2009) - May 26, 2010
30 The Book of Eli (2010) - May 26, 2010
10 Edge of Darkness (2010) - May 26, 2010
70 3:10 to Yuma (2007) - Dec 25, 2007
50 The Kingdom (2007) - Dec 25, 2007
45 Eastern Promises (2007) - Dec 24, 2007
35 Shoot 'Em Up (2007) - Dec 24, 2007
30 Live Free or Die Hard (2007) - Dec 23, 2007
20 I Am Legend (2007) - Dec 23, 2007
50 Ratatouille (2007) - Oct 23, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with the_wu. Why not go rank more films, then come back and check it out again?