![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
thidp | |
![]() |
Flick Fan - 57 Films Ranked
Member Since: Mar 18, 2011
Location: Porto Alegre, RS, Brazil
|

| 68 | Monsters, Inc. (2001) - Mar 18, 2011 |
| 78 | City of God (2003) - Mar 18, 2011 |
| 61 | The Breakfast Club (1985) - Mar 18, 2011 |
| 36 | Clueless (1995) - Mar 18, 2011 |
| 61 | Good Will Hunting (1997) - Mar 18, 2011 |
| 67 | The Incredibles (2004) - Mar 18, 2011 |
| 69 | American Beauty (1999) - Mar 18, 2011 |
| 52 | School of Rock (2003) - Mar 18, 2011 |
| 46 | Reign Over Me (2007) - Mar 18, 2011 |
| 48 | Home Alone (1990) - Mar 18, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |