thierry

thierry
Movie Buff - 291 Film Ratings
Member Since: 11 Apr 2013
Location: Andorra
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 80% Kids (1995) - Rated 11 Apr 2013
95 86% Dogtooth (2009) - Rated 11 Apr 2013
100 95% Dead Ringers (1988) - Rated 11 Apr 2013
85 73% Begotten (1990) - Rated 11 Apr 2013
90 80% Sweet Movie (1974) - Rated 11 Apr 2013
100 95% Videodrome (1983) - Rated 11 Apr 2013
100 95% Irreversible (2002) - Rated 11 Apr 2013
90 80% Slums of Beverly Hills (1998) - Rated 11 Apr 2013
100 95% Goodfellas (1990) - Rated 11 Apr 2013
20 5% Grease (1978) - Rated 11 Apr 2013