![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
thisischris | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Jul 31, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | The Incredibles (2004) - Jul 31, 2009 |
| 55 | Wag the Dog (1997) - Jul 31, 2009 |
| 45 | The Dark Knight (2008) - Jul 31, 2009 |
| 70 | Taken (2009) - Jul 31, 2009 |
| 65 | The Game (1997) - Jul 31, 2009 |
| 70 | Minority Report (2002) - Jul 31, 2009 |
| 65 | Seven (1995) - Jul 31, 2009 |
| 65 | The Usual Suspects (1995) - Jul 31, 2009 |
| 50 | Die Hard 2 (1990) - Jul 31, 2009 |
| 55 | The Abyss (1989) - Jul 31, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |