Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
thisissadegh
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Feb 6, 2011
Location: Tehran, Tehran, Iran
Recent Rankings
92 The Sixth Sense (1999) - Feb 06, 2011
95 The Truman Show (1998) - Feb 06, 2011
81 Toy Story (1995) - Feb 06, 2011
92 The Matrix (1999) - Feb 06, 2011
92 Inception (2010) - Feb 06, 2011
93 The Great Escape (1963) - Feb 06, 2011
90 Fight Club (1999) - Feb 06, 2011
76 Finding Nemo (2003) - Feb 06, 2011
94 Gladiator (2000) - Feb 06, 2011
100 The Godfather (1972) - Feb 06, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with thisissadegh. Why not go rank more films, then come back and check it out again?