![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
thm107 | |
![]() |
Movie Buff - 274 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2007
|

| 90 | Gladiator (2000) - Sep 17, 2007 |
| 80 | National Treasure (2004) - Sep 17, 2007 |
| 75 | Red Planet (2000) - Sep 17, 2007 |
| 85 | Hotel Rwanda (2004) - Sep 17, 2007 |
| 55 | Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Sep 17, 2007 |
| 65 | Love Potion #9 (1992) - Sep 17, 2007 |
| 75 | Bad Santa (2003) - Sep 17, 2007 |
| 80 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Sep 17, 2007 |
| 80 | The Cable Guy (1996) - Sep 17, 2007 |
| 60 | Maverick (1994) - Sep 17, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |