Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
thomasbg
Flick Fan - 43 Films Ranked
Member Since: May 12, 2011
Location: Canada
Recent Rankings
80 The Machinist (2004) - Jul 15, 2011
85 Let the Right One In (2008) - Jul 15, 2011
85 The Exorcist (1973) - Jul 15, 2011
80 A Clockwork Orange (1971) - Jul 15, 2011
85 12 Monkeys (1995) - Jul 15, 2011
80 Altered States (1980) - Jul 15, 2011
85 Akira (1988) - Jul 15, 2011
90 Brazil (1985) - Jul 15, 2011
90 Freaks (1932) - Jul 15, 2011
85 Alien (1979) - Jul 15, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with thomasbg. Why not go rank more films, then come back and check it out again?