Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
thommango
Movie Buff - 240 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2009
Location: USA
Recent Rankings
69 The Perfect Storm (2000) - Feb 28, 2009
69 Broken Arrow (1996) - Feb 28, 2009
58 The Holiday (2006) - Feb 28, 2009
76 Igby Goes Down (2002) - Feb 28, 2009
78 Jerry Maguire (1996) - Feb 28, 2009
88 K-PAX (2001) - Feb 28, 2009
67 Flightplan (2005) - Feb 28, 2009
78 Evan Almighty (2007) - Feb 28, 2009
80 X-Men (2000) - Feb 28, 2009
40 Independence Day (1996) - Feb 28, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with thommango. Why not go rank more films, then come back and check it out again?