![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
thoth | |
![]() |
Movie Buff - 248 Films Ranked
Member Since: Feb 4, 2008
Location: Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | A Short Film About Love (1988) - Jul 21, 2008 |
| 80 | Before Sunrise (1995) - Jul 21, 2008 |
| 50 | The Fugitive (1993) - Jul 21, 2008 |
| 50 | Casablanca (1942) - Jul 21, 2008 |
| 60 | The Hudsucker Proxy (1994) - Jul 21, 2008 |
| 50 | Hot Shots! (1991) - Jul 21, 2008 |
| 80 | Gattaca (1997) - Jul 21, 2008 |
| 80 | 12 Angry Men (1957) - Jul 21, 2008 |
| 30 | Shaolin Soccer (2001) - Jul 21, 2008 |
| 50 | Dances with Wolves (1990) - Jul 21, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |