Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
thou1
Movie Buff - 243 Films Ranked
Member Since: May 28, 2006
Location: Fort Wayne, IN, USA
Recent Rankings
88 Tropic Thunder (2008) - Aug 22, 2008
98 The Dark Knight (2008) - Aug 22, 2008
90 The Prestige (2006) - Mar 03, 2008
83 Hot Rod (2007) - Mar 03, 2008
81 Superbad (2007) - Mar 03, 2008
88 3:10 to Yuma (2007) - Mar 03, 2008
85 The Transporter (2002) - Mar 03, 2008
82 TMNT (2007) - Mar 03, 2008
82 The Mighty Ducks (1992) - Mar 03, 2008
75 The Punisher (2004) - Mar 03, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with thou1. Why not go rank more films, then come back and check it out again?