![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
thoughiwalk | |
![]() |
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 87 | Super Troopers (2002) - Aug 19, 2009 |
| 94 | Die Hard 2 (1990) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Team America: World Police (2004) - Aug 19, 2009 |
| 93 | Inside Man (2006) - Aug 19, 2009 |
| 75 | Big Fish (2003) - Aug 19, 2009 |
| 89 | The Fifth Element (1997) - Aug 19, 2009 |
| 92 | L.A. Confidential (1997) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Contact (1997) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Donnie Brasco (1997) - Aug 19, 2009 |
| 75 | Bruce Almighty (2003) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |