Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum 1000 rankings
the Blog Two New Genres: History ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
thrice111
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Oct 31, 2009
Location: Minnesota, USA
Recent Rankings
100 T10 Rounders (1998) - Oct 31, 2009
90 T7 First Blood (1982) - Oct 31, 2009
84 T4 The Mummy (1999) - Oct 31, 2009
93 T9 Enemy at the Gates (2001) - Oct 31, 2009
89 T7 The Da Vinci Code (2006) - Oct 31, 2009
80 T3 Reservoir Dogs (1992) - Oct 31, 2009
85 T5 Ferris Bueller's Day Off (1986) - Oct 31, 2009
97 T10 We Were Soldiers (2002) - Oct 31, 2009
93 T9 U-571 (2000) - Oct 31, 2009
90 T7 Catch Me If You Can (2002) - Oct 31, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with thrice111. Why not go rank more films, then come back and check it out again?