![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
thugg | |
![]() |
Movie Buff - 479 Films Ranked
Member Since: Jan 25, 2010
Location: Poland
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | Konopielka (1982) - May 05, 2010 |
| 85 | Touching the Void (2003) - Apr 28, 2010 |
| 85 | Dog Day Afternoon (1975) - Apr 18, 2010 |
| 80 | Shrink (2009) - Apr 15, 2010 |
| 90 | Shutter Island (2010) - Apr 13, 2010 |
| 60 | The Descent: Part 2 (2009) - Apr 08, 2010 |
| 75 | The Descent (2005) - Apr 08, 2010 |
| 85 | Apocalypto (2006) - Apr 08, 2010 |
| 80 | Where the Wild Things Are (2009) - Mar 24, 2010 |
| 55 | From Paris with Love (2010) - Mar 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |