![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
thunderalien | |
![]() |
Movie Buff - 130 Films Ranked
Member Since: Oct 16, 2006
Location: New Zealand
|
|
Bio: Mental health worker in Wellington, New Zealand.
| |

| 70 | Best in Show (2000) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 35 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Waterworld (1995) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Orange County (2002) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Trainspotting (1996) - Aug 13, 2007 |
| 90 | A Clockwork Orange (1971) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Donnie Darko (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Shining (1980) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |