tia868

tia868
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 22 Feb 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 21% Red 2 (2013) - Rated 22 Feb 2014
91 74% 42 (2013) - Rated 22 Feb 2014
91 74% Pitch Perfect (2012) - Rated 22 Feb 2014
89 50% Safe Haven (2013) - Rated 22 Feb 2014
92 80% Ender's Game (2013) - Rated 22 Feb 2014
90 62% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 22 Feb 2014
98 98% The Book Thief (2013) - Rated 22 Feb 2014
90 62% The Bourne Legacy (2012) - Rated 22 Feb 2014
95 90% Frozen (2013) - Rated 22 Feb 2014
92 80% The Hunger Games (2012) - Rated 22 Feb 2014