![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tiagogrunge | |
![]() |
Movie Buff - 447 Films Ranked
Member Since: Jun 2, 2008
Location: Curitiba, Brasil, Brazil
|

| 90 T6 | Iron Man 3 (2013) - May 10, 2013 |
| 90 T6 | The Cabin in the Woods (2012) - Mar 04, 2013 |
| 80 T3 | The Man with the Iron Fists (2012) - Mar 04, 2013 |
| 80 T3 | Big Trouble (2002) - Mar 04, 2013 |
| 100 T10 | Flight (2012) - Mar 04, 2013 |
| 95 T8 | Hitchcock (2012) - Mar 04, 2013 |
| 85 T4 | Lincoln (2012) - Feb 04, 2013 |
| 95 T8 | Cloud Atlas (2012) - Jan 23, 2013 |
| 100 T10 | Django Unchained (2012) - Jan 23, 2013 |
| 100 T10 | The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Jan 04, 2013 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,046,000 Movie Rankings and Counting... |