![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tibbar6 | |
![]() |
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Jan 27, 2010
Location: USA
|

| 70 | The Dark Knight (2008) - Jan 31, 2010 |
| 50 | Outlaw (2007) - Jan 31, 2010 |
| 65 | Donnie Darko (2001) - Jan 28, 2010 |
| 70 | The Informant! (2009) - Jan 28, 2010 |
| 73 | Sherlock Holmes (2009) - Jan 28, 2010 |
| 85 | Zombieland (2009) - Jan 28, 2010 |
| 80 | Where the Wild Things Are (2009) - Jan 28, 2010 |
| 87 | Death Proof (2007) - Jan 27, 2010 |
| 80 | Inglourious Basterds (2009) - Jan 27, 2010 |
| 80 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Jan 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |