Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ticktockman
Flick Fan - 67 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
Recent Rankings
80 Casino Royale (2006) - Aug 22, 2009
85 Good Will Hunting (1997) - Aug 22, 2009
80 American History X (1998) - Aug 22, 2009
70 The Usual Suspects (1995) - Aug 22, 2009
80 Bowling for Columbine (2002) - Aug 22, 2009
20 Crash (2005) - Aug 22, 2009
10 Saw IV (2007) - Aug 22, 2009
90 Dances with Wolves (1990) - Aug 22, 2009
95 In Bruges (2008) - Aug 22, 2009
95 Fight Club (1999) - Aug 22, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ticktockman. Why not go rank more films, then come back and check it out again?